Stabils pamats Tavai nākotnei

Mācību vide

Mācības rit skolā, kurai piekļaujas senais Dendroloģiskais parks ar ūdensrožu dīķi, krāšņās skolas puķu dobes, modernas siltumnīcas un svaigi remontētas saulainas mācību auditorijas, atjaunota sporta un jauna trenažieru zāle. Turpat līdzās pieejamas arī Jūrmalas pilsētas sniegtās iespējas - mūzikas un mākslas skola, kultūras pasākumi un sporta aktivitātes.

Nākotne

Buduru Dārzkopības vidusskola ir Latvijas Lauksaimiecības universitātes struktūrvienība, kas mūsu audzēkņiem sniedz priekšrocības tālākām studijām izvēlētajā profesijā, kurā pirmās iemaņas jau gūtas Bulduros. Skolu mācību programmas ir saskaņotas un veidotas pēctecīgi, tāpēc izvēloties mācības Bulduros, jūs izvēlaties mērķtiecīgu izglītību. Soli pa solim pretim auglīgai dzīvei.

Karjera

Mūsu vidusskolas audzēkņi ir īpaši lutināti ar lieliskām darba vietām, kuras sniedz kūrortpilsētas piedāvātās iespējas. Bagāta darba pieredze izveidojas jau mācību laikā. Divas reizes gadā jaunieši dodas savus spēkus pārbaudīt Eiropas mērogā, piedaloties konkursos, mācību apmaiņas programmās, kā arī īsteno savas mācību prakses. Daudzpusīgs skatījums raksturo mūsu jaunos speciālistus, kas konkurences situācijās ļauj viņiem vienmēr uzvarēt.

Skolas mājas lapa - www.bulduri.lv 

Ir jautājumi? Mēs ar prieku uz tiem atbildēsim!
Sūti savu ziņu ŠEIT !

KONTAKTI:

Viestura iela 6, Jūrmala, Latvija

+371 67 753 135


bulduri@bulduri.lv

macibudala@bulduri.lv

www.bulduri.lv

Darba dienās : 08:00 - 16:30


Brīvdienas: Pelnīta atpūta

Bulduru Dārzkopības vidusskola 2020